Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambu Lab |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.3 кг |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 430 мм |
| Інтерфейси | Wi-Fi | карта Micro SD |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | 3D принтер |
| Колір корпусу | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 719 ₴





