-9%

Принтер 3D Bambu Lab A1 Mini Combo
17 819 ₴
16 199 ₴
- В наявності
- Код: PF002-M+SA005
+380 (98) 052-81-69
0970812381
Адмін (моментальна відповідь)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambu Lab |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 365 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 347 мм |
| Тип пристрою | 3D принтер |
| Колір корпусу | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 199 ₴



