-9%

Мультипіч Philips Essential HD9200/90
5 499 ₴
4 999 ₴
- В наявності
- Код: HD9200/90
+380 (98) 052-81-69
0970812381
Адмін (моментальна відповідь)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 295 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття чаші | Да |
| Місткість картоплі | 800 г |
| Дисплей | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Індикатор роботи | Да |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Об'єм оливи | 4.1 л |
| Підсвітка дисплея | Да |
| Прогумовані ніжки | Да |
| Стан | Нове |
| Знімна чаша | Да |
| Тип фільтра | металевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴



